Strona 1 z 1

Profilaktyka zdrowia

Post: 30 kwie 2014, 17:14
autor: frankos
W jaki sposób dbacie o swoje zdrowie? Czy może dbacie, jak tylko się wam przypomni?

Re: Profilaktyka zdrowia

Post: 14 maja 2014, 5:59
autor: Bandit
Ja jem kebaby każdego dnia, tłuste hamburgery i pije browar. Nie ma juz zdrowego jedzenia

Re: Profilaktyka zdrowia

Post: 29 lip 2018, 15:27
autor: malami
Ważna jest zbilansowana dieta, moim zdaniem to podstawa, warto też regularnie ćwiczyć. Oczywiście trzeba dbać również o zdrowie psychiczne, szczególnie na emigracji bardzo wiele osób popada w depresję, ma obniżony nastrój itp. Moim zdaniem psychoterapia to świetna opcja, warto się zdecydować na takie spotkania, naprawdę można się o sobie dużo dowiedzieć i stać się bardziej świadomym siebie. Teraz jest możliwość wideo konsultacji psychologicznych, co w przypadku psychoterapii, jak najbardziej ma sens. Klinika Pyschomedic ma doświadczonych lekarzy, wystarczy wybrać specjalistę, termin i dokonać wpłaty.

Re: Profilaktyka zdrowia

Post: 24 sie 2018, 20:51
autor: persefona
Ja się strasznie boję wszelkich chorób dlatego profilaktyka dla mnie jest tak ważna. Stosuję różnego rodzaju zdrowe diety, ostatnio wypróbowałam diety sokowej https://www.taniaksiazka.pl/diety-i-odc ... 11557.html i jestem zachwycona rezultatem. Mam dużo więcej energii, minął problem z wypróżnianiem, rzadziej też czuję senność

Re: Profilaktyka zdrowia

Post: 22 wrz 2018, 5:51
autor: monikabert90
Dla mnie podstawa dbania o własne zdrowie jest odpowiednia dieta. I mam tutaj na myśli nie tylko jedzenie, ale również wypijanie odpowiednich ilości wody w ciągu dnia. Możecie wierzyć, lub nie, ale ma to naprawdę ogromny wpływ na ludzki organizm. Osobiście nie kupuje raczej wody w butelkach, bo staram się dbać o środowisko. Piję wodę przefiltrowaną w dzbanku filtrującym, który zamówiłam sobie na stronie https://strefafiltrow.pl/dzbanki-filtrujace.html. Sam dzbanek nie był drogi, a takie rozwiązanie jest nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne, bo sporo udaje mi się dzięki niemu zaoszczędzić :)

Re: Profilaktyka zdrowia

Post: 29 gru 2018, 10:59
autor: swara
Oczywiście, że jest zdrowe jedzenie, mamy mnóstwo warzyw i owoców które powinniśmy jeść i w ten sposób naturalnie przeciwdziałać chorobom. Co na przykład? jagody acai https://pilule-minceur.eu/acai-berry-des-baies-merveuilleuses-a-proprietes-amincissantes-provenantes-des-forets-pluviales-damazonie/ od wieków stosowane, radzę przeczytać na co wpływają i co leczą. Tyle pozytywów zamkniętych w małej jagodzie. Jak do jedzenie dołączymy jeszcze aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, regularne badania to być może uda nam się mimo wszechobecnej chemii żyć długo i zdrowo. Sobie i każdemu tego życzę.

Re: Profilaktyka zdrowia

Post: 10 sty 2019, 14:39
autor: bella89
Warto dbać o swoje zdrowie. Profilaktycznie robić badania czy też stosować produkty, które przyczyniają się do umocnienia naszego organizmu. Ja przykładowo mam problemy od jakiegoś czas z jelitami i koleżanka poleciła mi https://evita.sklep.pl/pl/candida-clear-180-vcaps.html , który z tego co dowiedziałam się wspieraja zdrową pracę jelit poprzez eliminowanie drożdżaków.