Strona 1 z 1

Prezent dla dziewczyny

Post: 30 kwie 2014, 16:18
autor: MrLovaLova
Czy moglibyście mi podpowiedzieć co kupić swojej dziewczynie na urodziny? Niestety skończyły się mi już pomysły.

Re: Prezent dla dziewczyny

Post: 17 cze 2014, 15:12
autor: kamila
Jako kobieta chciałabym dostać kwiaty dla mnie to wiele, nawet tylko kwiaty nic więcej.No możesz dodać jakieś czekoladki :)

Re: Prezent dla dziewczyny

Post: 13 lip 2014, 12:20
autor: nikola
Miła nastrojowa kolacja dla dwojga to piękna opcja jako prezent.Polecam ci taką alternatywę do tego dodaj kwiaty zależy jak u ciebie ze środkami.

Re: Prezent dla dziewczyny

Post: 24 lip 2018, 6:53
autor: monikabert90
A czym się dziewczyna interesuje? W sumie to zawsze całkiem niezłym pomysłem na prezenty dla dziewczyny są różne dodatki - paski, torebki itp. Pamiętaj tylko, żeby były dobrej jakości ;) Nie wypada dać czegoś złej jakości na prezent. Polecam spojrzeć np. na torebki w sklepie https://www.renee.pl/ - wybór jest tam bardzo duży, a jakość naprawdę niczego sobie, więc myślę, że dziewczyna powinna być zadowolona ;)

Re: Prezent dla dziewczyny

Post: 30 wrz 2018, 17:50
autor: persefona
Właśnie, najlepiej na podstawie zainteresowań lub iść w kierunku uniwersalnych rozwiązań na przykład modowych. Ja bym proponowała buty, jakieś wysokie kozaki albo botki na jesień - https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-12849 ... -zima.html . Bym się bardzo cieszyła z takiego podarunku

Re: Prezent dla dziewczyny

Post: 24 paź 2018, 9:42
autor: Car93
Jestem kobieta i wiem, że lubimy dostawać kosmetyki, ale nie byle jakie, a porządne, wygodne w użytkowaniu i naprawdę działające. Dlatego ja myślę, że powinniście spojrzeć na produkty od Calluna Medica . To marka znana wśród polskich gwiazd takich jak Kasia Cichopek i lubiana na całym świecie. W ich składy wchodzą wyłącznie naturalne składniki, jak prawdziwa woda lodowcowa czy kawior.