Recznie robione kartki

Tematy społeczne, czysto informacyjne
  • Advertisement

Recznie robione kartki

Postautor: laura24 » 15 gru 2014, 18:07

Bedziecie wysylac taradycyjnie kartki do znajomych na swieta? Slyszalam ostatnio, ze w Pl poczta z roku na rok ma coraz gorzej. A za kilkanascie lat to juz w ogole wszyscy zapomna o tym zwyczaju. Jest mi szczegolnie przykro, bo moim hobby jest robienie kartek swiatecznych wlasnorecznie i ten zapach i faktura papieru sa nie do zastapienia po prostu... Tak w sumie chcialam sie troche pozalic, bo mam wielki sentyment do kartek
laura24

Re: Recznie robione kartki

Postautor: izzy56 » 16 gru 2014, 20:16

Sam wysylam sporo kartek na swieta. Czasami zamawiam bardziej wyjatkowe, np robione przez artystow ze strony pakamera.pl a czasami kupuje zwyczajne i tez dobrze. Wazne, zeby w ogole o kims pamietac, zaden sms czy mail nie zastapi tradycyjnej kartki
izzy56

Postautor: moje_miasto » 17 gru 2014, 22:05

kartki to bardzo mila tradycja, sam tez chetnie wysylam znajomym i dalszej rodzinie z Polski, bo blizsza i tak bede widziec
moje_miasto

Postautor: monikabert90 » 28 paź 2018, 10:48

Takie ręcznie robione kartki są moim zdaniem najlepsze. Mi do wykonywania takich kartek hand made bardzo przydaje się taśma florystyczna, którą zamawiam sobie w sklepie internetowym Happenings.pl. A Wy jakie akcesoria najczęściej wykorzystujecie?
monikabert90

Wróć do Tematy Okolicznościowe

• Advertisement