Strona 1 z 1

Wypożyczalnie aut

Post: 17 cze 2017, 17:23
autor: monikabert90
Witam serdecznie,
co sądzicie o wypożyczaniu aut podczas wyjazdu na wakacje? Planujemy w tym roku pojechać na kilka dni do Krakowa, aby trochę pozwiedzać i właśnie rozważamy taką możliwość. Znaleźliśmy fajną ofertę cenową na fatcar.pl - ceny samochodów zaczynają się od 55 zł za dobę. Wydaje mi się, że to całkiem ok cena. A nie wyobrażam sobie zwiedzac Krakowa komunikacją miejską.... Korzystaliście kiedyś z takiego wynajmu podczas wakacji?

Re: Wypożyczalnie aut

Post: 28 cze 2017, 12:39
autor: mlll
Podobnie jest ze mną. Jestem z Krakowa i potwierdzam - komunikacja miejska jest dość problematyczna. I chodzi tutaj głównie o samo ustawienie ulic. Kraków jest dość starym miastem i przez to jest malo intuicyjny jeśli chodzi o komunikację publiczną.

Wiele razy wynajmowałem samochód na miejscu w Polsce. Lepsze to niż proszenie rodziny wiecznie o podwózkę. Z wszystkich wypożyczalni najbardizej odpowiada mi wypożyczanie samochodu w rent a car:
http://krakow-rentacar.pl/
Auta ubezpieczone , nowe. Przy zdawaniu samochodu również nie ma bardzo szczególowych oględzin jak w przypadku innych firm.

Re: Wypożyczalnie aut

Post: 15 gru 2017, 20:27
autor: vika
Korzystałam kiedyś z takiego wynajmu auta.
Trafiliśmy na ofertę weekendową i zwiedzaliśmy Kraków. Weekend to jednak stanowczo za mało, aby nacieszyć się tym miastem.
Teraz są takie oferty, że za siedem dni wynajmu płaci się tyle, co za pięć - https://www.avis.pl/promocje-na-wynajem-samochodow/promocje-w-europie/7-dni-w-cenie-5-europa

Re: Wypożyczalnie aut

Post: 22 gru 2017, 14:25
autor: nicolas
Ciekawe propozycje.

Re: Wypożyczalnie aut

Post: 09 mar 2018, 7:10
autor: moore23
A korzystaliście może z oferty wypożyczalni samochodów Lublin https://car-rental.pl/kontakt/wypozyczalnia-samochodow-lublin/? Przyjeżdżam za niedługo do tego miasta właśnie i przydałby mi się jakiś środek transportu a słyszałem sporo pozytywnych opinii ale chciałabym również poznasz waszą.