Strona 1 z 1

Nowoczesne meble do biura

Post: 31 paź 2016, 16:36
autor: olgiernuk79
Dzień dobry. Chciałbym się podpytać odnośnie ciekawych mebli do biura. W Internecie jest sporo firm, które oferują meble konferencyjne czy wyspy handlowe do biura. Kłopot w tym, iż rozpiętość cenowa jest bardzo duża. Dla przykładu - oryginalne wyspy handlowe można zakupić w okazyjnych cenach w Warszawie. Natomiast te same zabudowy do biura sto km dalej są już znacznie droższe. Skąd taka rozbieżność cenowa. Logicznie myśląc w Warszawie rzeczy powinny więcej kosztować aniżeli w mniejszych miastach. Jaki jest rzeczywisty powód takiej rozbieżności w cenach? Czy jest on powiązany z jakością mebli? A może w mniejszych miastach ilość sprzedawanych produktów chcą nadrobić wyższą ceną?

Re: Nowoczesne meble do biura

Post: 15 gru 2017, 16:40
autor: vika
Najlepiej zamówić meble biurowe prosto z dostawą z jednego ze sklepów internetowych.
Ceny są tam konkurencyjne, jakość także dobra, więc po co biegać po lokalnych sklepach?
Jednym z takich sklepów jest http://www.mikomal.pl/

Re: Nowoczesne meble do biura

Post: 22 gru 2017, 14:31
autor: nicolas
Bardzo ladne te meble.

Re: Nowoczesne meble do biura

Post: 25 maja 2018, 6:03
autor: monikabert90
Moim zdaniem w takim nowoczesnym, stylowym biurze, nie może też zabraknąć jakieś ładnej sofy. Najlepiej do takiego miejsca sprawdzą się moim zdaniem sofy skórzane. Najlepiej zamówić je przez internet, ponieważ jest tutaj dużo większy wybór,niż w stacjonarnych sklepach meblowych,a ceny często są bardzo konkurencyjne. Ja osobiście bardzo lubię, kiedy w biurze oprócz takiego właśnie standardowego wyposażenia jest również duża, wygodna sofa dla gości ;)

Re: Nowoczesne meble do biura

Post: 06 cze 2018, 9:46
autor: Mirianda
Nowoczesne biuro to nie tylko eleganckie meble. Często też widuje w biurach wykładziny, albo ze specjalnych tkanin robione dywany. Sama już oglądałam w sklepie https://carpetforyou.pl takie idealne do biura dywany i powiem wam, że już to widze ;D Taki dywan zrobi fajny klimacik w firmie

Re: Nowoczesne meble do biura

Post: 09 cze 2018, 8:31
autor: Antymami
Sporo fajnych propozycji znajdziecie w http://www.tntoffice.pl Właśnie nowoczesne aranżacje to najlepsza opcja dla firm i biur. Jeżeli będziecie szukać mebli do biura to kierujcie się też wygodą. Przede wszystkim jeżeli chodzi o wybieranie foteli biurowych :)

Re: Nowoczesne meble do biura

Post: 26 lut 2019, 8:24
autor: piotrek5544
Ja ostatnio bardzo fajne meble kupiłem w sklepie internetowym https://www.las-mebli.pl/sypialnia-5/ .Z tych mebli jestem zadowolony bo są po prostu cudowne.Każdy chciałby takie meble posiadać.