Czy po takim kursie dostane jakis papier?

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Czy po takim kursie dostane jakis papier?

Postautor: olgiernuk79 » 17 lis 2016, 10:11

Witam, ostatnio myślę nad rozwojem posiadanych umiejętności zawodowych. Poczytałem nieco w Google o ofercie firm szkoleniowych. Mam tylko wątpliwość czy po tego rodzaju szkoleniu dostanę jakiś dyplom, który będzie uznawany przez pracodawców? Nie zamierzam wydać pieniędzy na szkolenie, które będzie dobrze wyglądał, lecz nie wpłynie na moje późniejsze zarobki. Dlatego tak ważnym aspektem jest papier, który jest uznawany na rynku pracy. Co wy o tym myślicie? Czy, ktoś z was może polecić dobrą firmę szkoleniową, która posiada dobre kursy zawodowe?
olgiernuk79

Re: Czy po takim kursie dostane jakis papier?

Postautor: Arkadiusz1 » 30 mar 2018, 7:40

Zdecydowanie nie polecam chodzenia na kursy tylko po "papier", bo to strata czasu i pieniędzy. Jeśli chcecie wynieść coś wartościowego, to najlepszym rozwiązaniem będą takie szkoleniajak http://www.akademia-efect.pl/kurs-na-zu ... ezdne.html na których uzyskacie realną wartość. To najlepsze wyjście w każdej sytuacji, pamiętajcie o tym.
Arkadiusz1

Postautor: Car93 » 25 lip 2018, 7:36

A jakie macie rady dla mnie, jeśli interesuje mnie zagadnienie takie jak reklamacje szkolenie? Chciałabym poznać szerzej pojęcie rękojmi, gwarancji i ogólnych praw dotyczących reklamacji. Mam zamiar założyć własny biznes, który nie będzie uderzał w potencjalnego klienta, a jedynie dla niego pracował. Gdzie mogę poszerzyć moje informacje? Macie jakieś pomysły?
Car93

Postautor: monikabert90 » 28 paź 2018, 10:26

Jeśli zależy Ci na tym, żeby po ukończonym kurie uzyskać jakiś certyfikat, to warto wybrać firmę szkoleniową, która je wystawia. Osobiście polecam Ci zapoznać się z ofertą na stronie http://kar-group.elk.pl/ - masz tam do wyboru szkolenia z różnorodnych dziedzin. Na koniec każdego z nich jest egzamin, po którym uzyskasz certyfikat, który będzie nawet uznawany w Urzędach Pracy. Sądzę więc, że warto się skusić ;)
monikabert90

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement