Koncert Hey w UK

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Koncert Hey w UK

Postautor: galimatias » 25 wrz 2017, 20:12

29.10 Hey zagra w Londynie, czy sa tu jacys milosnicy zespolu? Chetnie bym kogos z Was poznal i posluchal dobrej nuty przy okazji
Tutaj mozna poczytac wiecej [url]https://www.bilety24.uk/hey-w-londynie-314.p.html[/url]
galimatias

Re: Koncert Hey w UK

Postautor: galimatias » 23 paź 2017, 18:26

e nie wiem czy kogos z Was to interesuje, ale Hey oglosil zawieszenie dzialalnosci ;/ w zwiazku z tym bedzie seria koncertow na Wyspach, nie wiem czy kiedys jeszcze wznowia dzialalnosc
galimatias

Postautor: wiki89 » 25 paź 2017, 20:30

galimatias pisze:e nie wiem czy kogos z Was to interesuje, ale Hey oglosil zawieszenie dzialalnosci ;/ w zwiazku z tym bedzie seria koncertow na Wyspach, nie wiem czy kiedys jeszcze wznowia dzialalnosc

jak to koncza ooo :| widzialam ich plakaty wiec wiem ze beda grali na Wyspach ale nie wiedzialam ze to koncerty pozegnalne, a skad taka decyzja?
wiki89

Postautor: lisek michas » 03 lis 2017, 11:12

u kuby wojewodzkiego Kaska mowila ze chce sprobowac czegos innego poza Heyem i w sumie jej sie nie dziwie - cale zycie w nim spedzila i miala tylko kilka projektow pobocznych typu nosowska/osiecka
lisek michas

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement