Strona 1 z 1

Hotele dla psów - Wasze opinie

Post: 28 paź 2017, 14:01
autor: monikabert90
Witam serdecznie,
chciałabym poznać Wasze opinie, co sądzicie o pozostawianiu czworonogów w tak zwanych hotelach dla psów, kiedy na przykład wyjeżdżamy na tydzień na wakacje i z jakiś powodów nie możemy zabrać pupila ze sobą? Ja uważam, że jest to kolejna wygoda w dzisiejszym świecie i nie widzę przeszkód, by z tego nie korzystać. Na przykład w Pensjonacie "U Zoopsychologa" pod Warszawą psy mają zapewniona opiekę psiej behawiorystki i zapewnione wszystko, czego potrzebują - duży wybieg, klimatyzacja w boksach itp. Nic dodać, nic ująć. A cena za taką usługę nie jest jakaś wielce wysoka.
A Wy, zostawilibyście swoje psiaki w takim miejscu?

Re: Hotele dla psów - Wasze opinie

Post: 30 paź 2017, 14:14
autor: galimatias
hotel dla psow i kotow bardzo przydaje sie na wakacjach ale i w trakcie roku gdy sie sporo wyjezdza i nie ma sie nikogo do pomocy. Problem jest szczegolnie w mniejszych miastach. To co jest zastanawiajace to jednak zbyt male klatki i stlamszenie wielu zwierzat na nieduzej powierzchni

Re: Hotele dla psów - Wasze opinie

Post: 15 gru 2017, 16:22
autor: vika
Kiedy tylko mogę zabieram swojego psa ze sobą, na szczęście są takie miejsca jak na przykład niektóre apartamenty Sun&Snow, gdzie bez problemu można przyjechać z psem.
Co do specjalnych hoteli dla psów, to się nie wypowiadam, bo nie musiałam z nich korzystać, w moim przypadku byłaby to ostateczność.