orginalny prezent pod choinkę

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

orginalny prezent pod choinkę

Postautor: natkawal76 » 29 lis 2017, 13:40

Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym. Wszędzie można spotkać gotowe świąteczne zestawy, które będą idealnie pasowały pod drzewko jednak czy o to chodzi. Ja osobiście wolę prezenty unikalne jak np. własnoręcznie zrobiona czapka od babci itd. Dlatego chciałam Wam zaproponować oryginalny prezent nie tylko na święta ale i na urodziny czy rocznice jak statuetki. Możemy ja zmówić takie jak chcemy. Wybrać materiał, kolor, grawer i wielkość. Będą idealnie komponowały się również pod choinką p jak wspólny prezent dla rodziców od dzieci z ich wizerunkami. Dostawa jest szybka i pod wskazany adres, dzięki czemu wysłać możecie je w każde miejsce na ziemi. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie i jak rozumiem nie każdemu się spodoba, ale na pewno jest o wiele lepsze niż kolejny szampon czy perfuma nie w naszym guście. Statuetki na pewno nie kupimy za 50 zł jednak można zawsze troszkę oszczędzi i zamówić, aby sprawić wszystkim radość właśnie w tym jednym magicznym dniu.Pomyślcie jest to na pewno coś unikatowego, co raczej się nie spotyka na co dzień, a wrażenie uwierzcie mi robią.
natkawal76

Re: orginalny prezent pod choinkę

Postautor: monikabert90 » 17 gru 2017, 10:24

Jeśli chodzi o dzieci, to ja w tym roku postawiłam na zabawki edukacyjne. Spory wybór znalazłam w sklepie internetowym Foka Stara, który oferuje szeroki wybór takich zabawek dla dzieci w każdym wieku, zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Rozstrzał cenowy jest naprawdę spory, więc znajdzie się coś na każdą kieszeń. Dla starszych dzieci polecam Wam gry edukacyjne, są naprawdę oryginalne, nie spotkałam się z nimi w sklepach stacjonarnych ;)
monikabert90

Postautor: nicolas » 22 gru 2017, 14:32

Jestem tego samego zdania :)
nicolas

Postautor: Brayank9 » 08 lut 2018, 6:46

A może jakiś zestaw różnych kaw z całego świata? Mój tata jest kawoszem i taki prezent właśnie mu sprawiłem. Wszystko kupiłem w sklepie z kawami https://www.cafesilesia.pl Teraz nie jest trudno sprawić komuś oryginalny prezent, wszystko można kupić za pomocą paru kliknięć myszką :)
Brayank9

Postautor: Arkadiusz1 » 23 lut 2018, 12:16

Też uważam, że szykując prezent pod choinkę, warto kierować się kreatywnością i dobrem maluchów. Wystarczy zajrzeć do https://manito.pl/Bujaki-Skoczki-c62 by przekonać się, że w Manito znajdziecie wiele bardzo wartościowych zabawek, które idealnie nadają się na takie prezenty. Zresztą sami ocenicie, która z tych kategorii najbardziej pasuje dla Waszego dziecka.
Arkadiusz1

Postautor: madzia11 » 09 kwie 2018, 9:30

Z fajnych zabawek pod choinkę ale tez na inną okazje można wybrać np - Laleczka LOL Surprise Siostrzyczki w kuli ja akurat kupowałam ostatnio siostrzenicy na urodziny :)
madzia11

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement