Sposób na trądzik

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Sposób na trądzik

Postautor: smerfetka246 » 29 mar 2013, 19:36

Witam
Mam 35 lat i olbrzymi problem z trądzikiem. Czy znacie jakies sposoby aby pozbyc sie go i miec piekna cere.Prosze o pomoc :!:
smerfetka246

Re: Sposób na trądzik

Postautor: hiacynt » 30 mar 2013, 18:24

Hej
Ja tam swoja dziewczyne szybko wyleczylem z tradziku, specjalnym kremem :mrgreen:
Pozdrawiam
hiacynt

Postautor: Karolajna11 » 30 mar 2013, 22:36

Haha bardzo zabawne. Powiem Ci, już tak całkiem serio, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest stosowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Regulują one układ hormonalny i cera od razu staje się piękniejsza. Warto spróbować, naprawde. No i w UK antykoncepcja jest za darmo, nie to co w Polsce... :(
Karolajna11

Postautor: Kasia » 01 kwie 2013, 18:19

Ja bym sie na sile hormonami nie faszerowala. Reguluja hormony ale obciazaja watrobe.

A jakis srodkow do pielegnacji skory uzywasz?
Kasia

Postautor: hortensja_polska » 01 kwie 2013, 18:49

Nie wiem jak autorka wątku, ale ja np. używałam kosmetyków Vichy różnej serii, do tego nie myłam twarzy zwykła wodą, tylko wodą termalną. No i muszę przyznać, że jeśli się jest regularnym i dokładnym to są efekty. Ja jednak miałam lekki trądzik, nie wiem jak koleżanka smerfetka.
hortensja_polska

Postautor: Czarna Mamba » 01 kwie 2013, 18:51

A tam, najecie się naciągać koncernom farmaceutycznym i firmom kosmetycznym, ja tam przecieram skórę raz dzienie spirytusem salicylowym. Niby troche się wysuszyła, ale nie ma już wyprysków ;)
Awatar użytkownika
Czarna Mamba

Postautor: Kasia » 01 kwie 2013, 19:15

Ja tez mialam swego czasu problem... Ktoregos dnia spojrzalam na swoja toaletke.... a tam wszystko przeciwtradzikowe.... od tonikow, maseczek , kremow...itd
Zgarnelam to wszystko do szuflady...kupilam najzwyklejszy nawilzajacy krem a zamiast toniku zaczelam przecierac twarz zielona herbata. I tak ja zawsze rano pilam wiec byla swiezo zaparzona. Nie trzymalam jej w lazience przez kilka dni oczywiscie.
No i zaczelam widziec poprawe. Nie trwalo to 3 dni ale z tygodnia na tydzien bylo coraz lepiej. Od tamtej pory przestalam uzywac kosmetykow na bazie spirytusu czy cokolwiek co jest ''przeciwtradzikowe''.

Aha...no i staralam sie niczego nie dotykac, nie wyciskac.... wiem ze trudne ale to chyba tez byl taki odruch nerwowy.
Kasia

Postautor: zenek » 01 kwie 2013, 19:18

Ej smerfetka, nie przejmuj sie ja tradzik mialem do 40, pozniej jakos przeszlo :D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zenek

Postautor: Nicolcia mała » 12 kwie 2013, 18:52

Ja z własnego doświadczenia wiem, ze ejest "trądzik"i "trądzik". Można drobne krostki wyleczyć w domu samemu, ale ja miałam takie problemy skórne, że musiałam korzystać z zabiegów i porad kosmetyczek. Dziękitemu nie mam dzisija brzydkich bruzd i blizn.
Nicolcia mała

Postautor: Anja » 12 kwie 2013, 18:54

Nicolcia mała, święta racja :!: :!: Niektórzy myslą ze ktos robi z igły widy, a nie wiedzą, że część osób ma tego pecha, że fatalnie przechodzi dojrzewanie no i odbija się to na ich cerze. Grunt to reagować i nie zaniedbać, żeby nie było po latach blizn, o czym zresztą wspomniała już koleżanka.
Anja

Następna

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement