Film czy dobra książka?

Jaki film lubisz najbardziej, może jaką kategorię ? napisz, zapytaj ,porozmawiaj
  • Advertisement

Re: Film czy dobra książka?

Postautor: Galina » 14 cze 2015, 13:15

trudno porownywac dwa rozne typy sztuki, ksiazka to ksiazka, dziala na wyobraznie, film z kolei bombarduje obrazem
Galina

Postautor: Aga02 » 06 lip 2015, 17:03

dobra ksiazka, a potem dobry film, nigdy w odmiennej kolejnosci. Jednak jest wiecej dobrych ksiazek niz dobrych filmow wg mnie
Aga02

Postautor: bajadera » 23 sie 2015, 21:43

bajadera

Postautor: kamilka » 22 sty 2017, 0:13

W księgarni Rewolucja można kupić książki w dobrych cenach. Mają dużo promocji, dostawa jest niedroga, w przypadku większego zamówienia wysyłka jest bezpłatna. Sprzedają też polskie gry planszowe i puzzle. Ja uwielbiam książki w formie papierowej, mam nadzieję, że kiedyś uda mi się stworzyć małą, domową biblioteczkę. Książki zazwyczaj są lepsze od swojej ekranizacji.
kamilka

Postautor: igors » 06 mar 2017, 7:28

Na co dzien pracuję przed komputerem tak więc jak jestem juz po pracy to o wiele bardziej wolę sobie usiąść na spokojnie z jakąś fajna ksiązką niż oglądać tv ( no chyba,ze leci jakiś ciekawy film).

Czytam głównie polskie ksiązki. Mój angielski jest niezły, niemniej o wiele lepiej mi sie czyta w polskim języku z racji tego, ze znam o wiele więcej słów. Preferuję ksiazki wojenne:
http://lovebooks.pl/1756/Wojenne.htm

Zamawiam często w tej księgarni ( mają dobre ceny).
igors

Postautor: jowita61 » 22 lip 2017, 16:21

kamilka pisze:W księgarni Rewolucja można kupić książki w dobrych cenach. Mają dużo promocji, dostawa jest niedroga, w przypadku większego zamówienia wysyłka jest bezpłatna. Sprzedają też polskie gry planszowe i puzzle. Ja uwielbiam książki w formie papierowej, mam nadzieję, że kiedyś uda mi się stworzyć małą, domową biblioteczkę. Książki zazwyczaj są lepsze od swojej ekranizacji.

Kojarzę tą księgarnię, wielu moich znajomych z niej korzysta, bo jest naprawdę niedrogo. Ja uwielbiam czytać książki, chociaż nie zawsze mam czas. Bardzo lubię powieści obyczajowe oraz biografie, jeżeli są napisane ciekawym językiem. Kiedyś w UK był duży problem z dostępnością polskich książek, teraz powstaje coraz więcej księgarni, które są zaopatrzone wyłącznie w polską literaturę, cieszę się, że jest takich miejsc jest coraz więcej.
jowita61

Postautor: iga83 » 03 wrz 2017, 12:14

Ja wybrałabym dobrą książke, lubię czytać i jak mam tylko chwilę wolnego to czytam, pochłaniam sporo książek i dużo też ich kupuję.
iga83

Postautor: galimatias » 25 wrz 2017, 20:33

Dobra ksiazka, ostatnio przeczytalam ksiazke "Oswoic narkomana" - spowiedz psychoterapeuty ktory w mlodosci byl heroinista, bardzo ciekawa i pouczajaca ksiazka ktora daje do myslenia
galimatias

Postautor: monikabert90 » 28 paź 2017, 13:56

Ja lubię obejrzeć sobie jakiś dobry horror lub komedię w domowym zaciszu.
Jako, że oglądam w domu bardzo dużo filmów, zaczęłam się ostatnio zastanawiać nad zakupem zestawu kina domowego.
Na stronie z takim sprzętem, Top Hi-Fi, znalazłam najróżniejsze zestawy, których ceny kształtują się w przedziale 2000 - 38000 złotych. Bardzo duży rozstrzał cenowy, ja chciałabym się zmieścić w 8 tysiącach złotych. Czy możecie mi doradzić, który zestaw za taką cenę byłby najlepszy? Albo chociaż napisac mi, na co powinnam zwrócić uwagę przy wyborze?
monikabert90

Poprzednia

Wróć do Filmy

• Advertisement