Wypożyczalnie aut

Forum dla wszystkich fanów czterech kółek, wszystkie informacje motoryzacyjne w jednym miejscu.
  • Advertisement

Wypożyczalnie aut

Postautor: monikabert90 » 17 cze 2017, 17:23

Witam serdecznie,
co sądzicie o wypożyczaniu aut podczas wyjazdu na wakacje? Planujemy w tym roku pojechać na kilka dni do Krakowa, aby trochę pozwiedzać i właśnie rozważamy taką możliwość. Znaleźliśmy fajną ofertę cenową na fatcar.pl - ceny samochodów zaczynają się od 55 zł za dobę. Wydaje mi się, że to całkiem ok cena. A nie wyobrażam sobie zwiedzac Krakowa komunikacją miejską.... Korzystaliście kiedyś z takiego wynajmu podczas wakacji?
monikabert90

Re: Wypożyczalnie aut

Postautor: mlll » 28 cze 2017, 12:39

Podobnie jest ze mną. Jestem z Krakowa i potwierdzam - komunikacja miejska jest dość problematyczna. I chodzi tutaj głównie o samo ustawienie ulic. Kraków jest dość starym miastem i przez to jest malo intuicyjny jeśli chodzi o komunikację publiczną.

Wiele razy wynajmowałem samochód na miejscu w Polsce. Lepsze to niż proszenie rodziny wiecznie o podwózkę. Z wszystkich wypożyczalni najbardizej odpowiada mi wypożyczanie samochodu w rent a car:
http://krakow-rentacar.pl/
Auta ubezpieczone , nowe. Przy zdawaniu samochodu również nie ma bardzo szczególowych oględzin jak w przypadku innych firm.
mlll

Wróć do Motoryzacja

• Advertisement