Prezent dla dziewczyny

• Advertisement

Prezent dla dziewczyny

Postautor: MrLovaLova » 30 kwie 2014, 16:18

Czy moglibyście mi podpowiedzieć co kupić swojej dziewczynie na urodziny? Niestety skończyły się mi już pomysły.
Awatar użytkownika
MrLovaLova

Re: Prezent dla dziewczyny

Postautor: kamila » 17 cze 2014, 15:12

Jako kobieta chciałabym dostać kwiaty dla mnie to wiele, nawet tylko kwiaty nic więcej.No możesz dodać jakieś czekoladki :)
Awatar użytkownika
kamila

Postautor: nikola » 13 lip 2014, 12:20

Miła nastrojowa kolacja dla dwojga to piękna opcja jako prezent.Polecam ci taką alternatywę do tego dodaj kwiaty zależy jak u ciebie ze środkami.
nikola

Postautor: monikabert90 » 24 lip 2018, 6:53

A czym się dziewczyna interesuje? W sumie to zawsze całkiem niezłym pomysłem na prezenty dla dziewczyny są różne dodatki - paski, torebki itp. Pamiętaj tylko, żeby były dobrej jakości ;) Nie wypada dać czegoś złej jakości na prezent. Polecam spojrzeć np. na torebki w sklepie https://www.renee.pl/ - wybór jest tam bardzo duży, a jakość naprawdę niczego sobie, więc myślę, że dziewczyna powinna być zadowolona ;)
monikabert90

Postautor: persefona » 30 wrz 2018, 17:50

Właśnie, najlepiej na podstawie zainteresowań lub iść w kierunku uniwersalnych rozwiązań na przykład modowych. Ja bym proponowała buty, jakieś wysokie kozaki albo botki na jesień - https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-12849 ... -zima.html . Bym się bardzo cieszyła z takiego podarunku
persefona

Postautor: Car93 » 24 paź 2018, 9:42

Jestem kobieta i wiem, że lubimy dostawać kosmetyki, ale nie byle jakie, a porządne, wygodne w użytkowaniu i naprawdę działające. Dlatego ja myślę, że powinniście spojrzeć na produkty od Calluna Medica . To marka znana wśród polskich gwiazd takich jak Kasia Cichopek i lubiana na całym świecie. W ich składy wchodzą wyłącznie naturalne składniki, jak prawdziwa woda lodowcowa czy kawior.
Car93

Wróć do Wales

• Advertisement