Gabinet masazu w Warszawie

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Gabinet masazu w Warszawie

Postautor: natkawal76 » 31 paź 2016, 12:02

Dzień dobry. Myślę nad otworzeniem swojego interesu w stolicy. Od lat pracuje w różnego salonach masażu jako masażysta. Stwierdziłem, iż warto otworzyć swój biznes, który oferuje masaż relaksacyjny w Warszawie . Jak sądzicie, czy tego rodzaju salon masażu w dzisiejszych czasach ma szanse na przebicie się na rynku. W obecnym salonie masażu jest duży ruch, więc zapotrzebowanie na masaże relaksacyjne jest duże. Natomiast martwi mnie pozyskanie klientów przez nowo powstały gabinet masażu. Na pewno niezbędna będzie reklama. Nie mam pojęcia czy warto inwestować w inne rzeczy niż zaprojektowanie strony internetowej i jej pozycjonowanie. Jak sądzicie?
natkawal76

Re: Gabinet masazu w Warszawie

Postautor: fakirix » 04 gru 2016, 11:26

Polecam Salon Masażu Dotyk Wiatru (Tarchomin)
biuro rachunkowe: katax.com.pl
fakirix

Postautor: Arkadiusz1 » 21 mar 2018, 19:33

Mam wrażenie, że jeszcze nie każdy docenia zdrowotne walory takich masaży. A przecież kilka wizyt w gabinecie w stylu rehabilitacja wojtasik może znacznie poprawić stan zdrowia każdej osoby. Wystarczy przejrzeć zabiegi proponowane w http://www.rehabilitacja-mw.pl/metody-r ... siotaping/ by samemu się o tym przekonać.
Arkadiusz1

Postautor: tuku » 20 kwie 2018, 12:27

Chodziłam na masaż leczniczy do centrum medycznego http://cmsf.pl/ i nie mogę narzekać, dobrze się mną zajeli a sama masaż jest bardzo przyjemny, myślałam że będzie bolało czy coś a tu bardzo fachowo fizjoterapeuta to robił, już po pierwszym zabiegu czułam dużą poprawę
tuku

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement