Promowanie strony w internecie

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Re: Promowanie strony w internecie

Postautor: kwinto » 21 sty 2017, 13:13

Kampanie AdWords podobno bardzo staniały albo inaczej to ujmę: są o wiele bardziej efektywne niż jeszcze 3-4 lata temu. Powód - mniejsze zarobki wydawców reklam czyli tych w AdSense: http://pamietnikwindykatora.pl/2015/12/ ... y-adsense/ - w skrócie mówiąc, cofają im sporo kliknięć w reklamy wobec czego reklamodawcy w Adwords mają zwracane pieniądze.
kwinto

Postautor: persefona » 05 cze 2017, 23:46

To nawet tego nie wiedziałam. Przeprowadzam od dawna kampanie SEM z Aurora Creation i faktycznie zauważyłam, że ostatnio pozyskuję z tego więcej klientów. Nie wiedziałam, że to miało związek z tymi zmianami, dzięki za info ;)
persefona

Postautor: amanda 2.0 » 06 cze 2017, 14:19

dobre sa tez sieci afiliacyjne i programy partnerskie, chociaz wciaz spotkac sie mozna z oporem materii w tym temacie, ludzie boja sie takich form promocji w sieci
amanda 2.0

Postautor: monikabert90 » 30 lip 2017, 19:50

Moim zdaniem dużo lepszym sposobem są programy afiliacyjne, zwłaszcza jeśli prowadzimy na stronie sklep internetowy. Dlaczego? Ponieważ płacimy w nich za efekt. Osoba, która poleca nasze produkty dostaje wynagrodzenie dopiero wtedy, kiedy ktoś zdecyduje się na ich zakup. Czyli bardzo uczciwa opcja ;)
monikabert90

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement