Remont łazienki

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Remont łazienki

Postautor: igors » 06 mar 2017, 7:37

Aktualnie przymierzamy się do remontu lazienki. NIe stać nas jednak zbytnio na wynajęcie projektanta wnętrz . Poważnie się jednak zastanawiam nad jakimiś eleganckimi płytkami. Może polecicie jakieś strony, na któych możńa przejrzeć sobie wystroje łazienek? Jakieś ciekawe pomysły?
igors

Re: Remont łazienki

Postautor: mlll » 06 mar 2017, 8:59

Mam podobny problem. Remont łazienki planujemy w lipcu. Może i w naszym przypadku kasa na projektanta by się znalazła. Jednak przeglądałam sobie strony takich specjalistów działających w okolicy i praktycznie nic mi nie wpadło w oko. Tak wiec pomyśłałam sobie, że może lepiej po prostu będzie jak sama sobie to mieszkanie oraz łazienkę zaprojektuję.
Zachwyciła mnie kolekcja płytek Palacio od firmy Tubądzin:
http://www.tubadzin.pl/collection/480

Zerknij sobie. Osobiście nie przepadam za wszechobecną bielą w wystroju wnętrz. Te płytki są takie ładne, eleganckie oraz wytworne.
mlll

Postautor: monikabert90 » 10 mar 2017, 20:44

Gdy już zrobicie remont, warto wyposażyć łazienkę w jakieś oryginalne dodatki :) Np jeśli płytki będą białe, warto postawić na jakieś kolorowe elementy, które ożywią wnętrze. Na przykład duży wybór tego typu dodatków do łazienki jest w sklepie Homlando.com. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie ;)
monikabert90

Postautor: lajen » 28 cze 2017, 9:44

Remont łazienki fajna sprawa. Można na prawdę odmienić styl łazienki. Fajna łazienka pomaga się zrelaksować po ciężkim dniu :).
A co powiecie na zastosowanie w łazience dywaników bawełnianych tego typu:

Obrazek
lajen

Postautor: monikabert90 » 30 lip 2017, 19:47

Jeśli planujecie remont łazienki to polecam zapoznać się z blogiem MG Projekt. Zawiera on różne porady budowlane, również takie dotyczące wykończenia wnętrz, w tym łazienki. Ostrzegam jednak - artykułów jest tak dużo i są tak ciekawe, że czytanie bloga naprawdę wciąga :) Zwłaszcza, jeśli taka tematyka Was interesuje ;) A wracając do tytułowego pomieszczenia - polecam Wam też artykuł "Jak przetrwać urządzanie łazienki?" :):)
monikabert90

Postautor: klapik » 15 lis 2017, 19:09

Jeszcze przed swietami chce zrobic remont generalny lazienki. Kupilem niedawno mieszkanie .. w remont poszlo juz za duzo pieniedzy dlatego reszte chce skocznyc samemu. Wczesniej nie robilem tego typu projektu dlatego moglibyscie mi dac jakies wskazowki? Chodzi tutaj glownie o materialy budowlane oraz technike wykonania. Slyszalem o jakichs specjalnych klejach do plytek, czy one beda niezbedne? Wolalbym w miare mozliwosci zaoszczedzic na nich. Osobna kwestia jest jakie plytki wybrac i gdzie dokonac zakupu. Nie chcialbym znow robic remont za jakis czas .. musi wszystko wygladac jak najbardziej nowoczesnie. Jesli chodzi o aranazacje to ciekawe widzialem na stronie Paradyz - https://sklep.paradyz.com/produkty/mozaika--lazienka Ktora wedlug was bedzie najlepsza? Oczywiscie mam swoich faworytow ale na razie zostawie ich dla siebie :) Z gory dzieki za pomoc.
klapik

Postautor: vika » 15 gru 2017, 16:17

Płytki, które polecają moi poprzednicy będą naprawdę ok.
Do tego, aby łazienka naprawdę spełniała swoją rolę i było w niej ładnie polecam dobrać odpowiednie lustro na wymiar.
http://www.lustrowramie.pl/lustra-na-wymiar/
vika

Postautor: Mirianda » 10 cze 2018, 18:19

Za mną już się bardzo długo ciągnie ten nieszczęsny remont, ale jakoś nie mam czasu na to żeby zacząć. Praktycznie wszystko już wybrane, dopasowane do najmniejszego szczegółu. Bardzo spodobały nam się komplety łazienkowe od producenta https://krzemien.com.pl/products/komplety-lazienkowe Chce postawić na nowoczesną łazienkę więc duzo szklanych elementów jest jak najbardziej wskazane.
Mirianda

Postautor: Car93 » 30 sie 2018, 15:55

To niestety duży koszt, ale jeśli znajdzie się rzetelnego i nieoszukującego na cenach dostawcę płytek, można to wszystko jakoś przełknąć. Ja na przykład dzięki temu wpisowi https://www.adampiesniewski.pl/adres/pl ... ch-cenach/ na jednym z mniej znanych blogów dostałam namiar na świetną hurtownię, oferującą fajne ceny znanych marek. Pozostaje mi jeszcze armatura sanitarna, ale to myślę allegro już załatwi ;) .
Car93

Postautor: Pudzik » 11 wrz 2018, 12:26

no cóż remont łazienki nie należy do fajnych rzeczy ale jak się dobrze go zorganizuje to da się przeżyć. Przede wszystkim pamiętajcie, że podczas tego typu remontów powstaje sporo odpadów takich jak gruz czy pozostałości po instalacjach dlatego warto na czas remontu wynając kontener na gruz. Kontenery różnej pojemności oferuje firma DPR - tutaj znajdziecie szczegóły oferty. DPR zajmuje się także utylizacją odpadów budowlanych i poremontowych, więc można u nich zamówić także taką usługę.
Pudzik

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement