Remont łazienki

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Remont łazienki

Postautor: igors » 06 mar 2017, 7:37

Aktualnie przymierzamy się do remontu lazienki. NIe stać nas jednak zbytnio na wynajęcie projektanta wnętrz . Poważnie się jednak zastanawiam nad jakimiś eleganckimi płytkami. Może polecicie jakieś strony, na któych możńa przejrzeć sobie wystroje łazienek? Jakieś ciekawe pomysły?
igors

Re: Remont łazienki

Postautor: mlll » 06 mar 2017, 8:59

Mam podobny problem. Remont łazienki planujemy w lipcu. Może i w naszym przypadku kasa na projektanta by się znalazła. Jednak przeglądałam sobie strony takich specjalistów działających w okolicy i praktycznie nic mi nie wpadło w oko. Tak wiec pomyśłałam sobie, że może lepiej po prostu będzie jak sama sobie to mieszkanie oraz łazienkę zaprojektuję.
Zachwyciła mnie kolekcja płytek Palacio od firmy Tubądzin:
http://www.tubadzin.pl/collection/480

Zerknij sobie. Osobiście nie przepadam za wszechobecną bielą w wystroju wnętrz. Te płytki są takie ładne, eleganckie oraz wytworne.
mlll

Postautor: monikabert90 » 10 mar 2017, 20:44

Gdy już zrobicie remont, warto wyposażyć łazienkę w jakieś oryginalne dodatki :) Np jeśli płytki będą białe, warto postawić na jakieś kolorowe elementy, które ożywią wnętrze. Na przykład duży wybór tego typu dodatków do łazienki jest w sklepie Homlando.com. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie ;)
monikabert90

Postautor: lajen » 28 cze 2017, 9:44

Remont łazienki fajna sprawa. Można na prawdę odmienić styl łazienki. Fajna łazienka pomaga się zrelaksować po ciężkim dniu :).
A co powiecie na zastosowanie w łazience dywaników bawełnianych tego typu:

Obrazek
lajen

Postautor: monikabert90 » 30 lip 2017, 19:47

Jeśli planujecie remont łazienki to polecam zapoznać się z blogiem MG Projekt. Zawiera on różne porady budowlane, również takie dotyczące wykończenia wnętrz, w tym łazienki. Ostrzegam jednak - artykułów jest tak dużo i są tak ciekawe, że czytanie bloga naprawdę wciąga :) Zwłaszcza, jeśli taka tematyka Was interesuje ;) A wracając do tytułowego pomieszczenia - polecam Wam też artykuł "Jak przetrwać urządzanie łazienki?" :):)
monikabert90

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement