Wczasy odchudzające

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Wczasy odchudzające

Postautor: monikabert90 » 23 kwie 2017, 8:35

Witam serdecznie,
postanowiłam, że te wakacje spędzę aktywnie.
Żeby jak co roku nie przybyło mi kilogramów, a wręcz przeciwnie - ubyło ;)
Postanowiłam wybrać się na spływ kajakowy, a oprócz tego skorzystać z wczasów odchudzających.
Na http://bodycamp.pl/ znalazłam właśnie takie wyjazdy nastawiona na dużą dawkę ruchu.
Zastanawiam się tylko, jak to wszystko się odbywa? Korzystaliście kiedyś z takiego wyjazdu? Jak organizatorzy motywują uczestników do ćwiczeń?
monikabert90

Re: Wczasy odchudzające

Postautor: lajen » 28 cze 2017, 10:04

Myślę, że fajna sprawa. Na pewno motywuje.
lajen

Postautor: wiki89 » 06 lip 2017, 12:17

ruch to 30% odchudzania, a 70% to odzywianie. Jak sie nie je w odpowiedni sposob to mozna zapomniec o efektach, niestety. Sport + dieta i kilogramy leca.
wiki89

Postautor: forever_uk » 08 lip 2017, 15:10

jak sie nie zmieni sposobu odzywiania to wszyskto bedzie mialo chwilowe efekty i po powrocie do starych przyzwyczajen kilogramy wroca
forever_uk

Postautor: jowita61 » 13 mar 2018, 13:44

Wczasy odchudzające to nie jest rozwiązanie, bo przyjedziemy do domu i po jakimś czasie wrócimy do starych nawyków. Ja bardzo długi czas borykałam się z efektem jojo, ale teraz przyzwyczaiłam się do zdrowego jedzenia i nawet mnie nie ciągnie do słodyczy czy fastfoodów.
jowita61

Postautor: kamilka » 24 mar 2018, 21:41

Wiem sama po sobie, że z niektórych miejsc bardzo trudno pozbyć się tkanki tłuszczowej, nawet jak zmienia się tryb życia na zdrowszy i trzyma się dietę. Ja miałam duży problemy z okolicą ud, oczywiście do tego doszedł jeszcze cellulit. Zdecydowałam się pójść do kliniki medycyny estetycznej, koleżanka mi poleciła dr Murawskiego, jak byłam w Polsce na urlopie zgłosiłam się na konsultacje. Zdecydowałam się na zabieg lipolizy laserowej Slimlipo, wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, polega to na zastosowaniu fal laserowych, rozpuszczeniu i odessaniu tkanki tłuszczowej, jestem zadowolona z efektu, bo nie tylko obwód ud jest mniejszy, ale skóra pozostała jędrna.
kamilka

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement