Moj blog - wystroj wnetrz

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Moj blog - wystroj wnetrz

Postautor: aniamroz79 » 24 kwie 2017, 8:02

Dzień dobry. Jakiś czas temu utworzyłem swój pierwszy blog. Tematyka strony WWW to architektura i aranżacja wnętrz. Na blogu staram się odnieść się do kwestii mebli i aranżacji wnętrze, w trochę odmienny sposób niż na podobnych blogach o tej tematyce. Zapraszam wszystkich na moją stronę i mam nadzieję, że artykuły tam zawarte okażą się dla was interesujące.
aniamroz79

Re: Moj blog - wystroj wnetrz

Postautor: monikabert90 » 16 lut 2018, 11:27

Dzięki za link, zapiszę sobie w ulubionych ;) Interesuję się aranżacją wnętrz i w sumie staram się czytać dużo na ten temat na różnych stronach i blogach. Dużo fajnych artykułów znalazłam na przykład na stronie http://aranzacje.co.pl/ :) Pewnie też lubisz sobie poczytać w wolnym czasie, więc polecam, może Cię coś zainspiruje ;)
monikabert90

Re: Moj blog - wystroj wnetrz

Postautor: Car93 » 22 lip 2018, 15:32

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale jestem zdania, że kolorowe ramki do zdjęć na ścianę mogą całkiem ładnie przystroić wnętrze. Taki mały dodatek w kolorze na przykład kontrastującym do reszty wystroju zwróci uwagę i pocieszy odwiedzających gości. Pamiętajmy, że model industrialny bardzo ceni takie ramki i wykorzystuje, tak samo jak styl minimalistyczny.
Car93

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement