orginalny prezent pod choinkę

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

orginalny prezent pod choinkę

Postautor: natkawal76 » 29 lis 2017, 13:40

Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym. Wszędzie można spotkać gotowe świąteczne zestawy, które będą idealnie pasowały pod drzewko jednak czy o to chodzi. Ja osobiście wolę prezenty unikalne jak np. własnoręcznie zrobiona czapka od babci itd. Dlatego chciałam Wam zaproponować oryginalny prezent nie tylko na święta ale i na urodziny czy rocznice jak statuetki. Możemy ja zmówić takie jak chcemy. Wybrać materiał, kolor, grawer i wielkość. Będą idealnie komponowały się również pod choinką p jak wspólny prezent dla rodziców od dzieci z ich wizerunkami. Dostawa jest szybka i pod wskazany adres, dzięki czemu wysłać możecie je w każde miejsce na ziemi. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie i jak rozumiem nie każdemu się spodoba, ale na pewno jest o wiele lepsze niż kolejny szampon czy perfuma nie w naszym guście. Statuetki na pewno nie kupimy za 50 zł jednak można zawsze troszkę oszczędzi i zamówić, aby sprawić wszystkim radość właśnie w tym jednym magicznym dniu.Pomyślcie jest to na pewno coś unikatowego, co raczej się nie spotyka na co dzień, a wrażenie uwierzcie mi robią.
natkawal76

Re: orginalny prezent pod choinkę

Postautor: monikabert90 » 17 gru 2017, 10:24

Jeśli chodzi o dzieci, to ja w tym roku postawiłam na zabawki edukacyjne. Spory wybór znalazłam w sklepie internetowym Foka Stara, który oferuje szeroki wybór takich zabawek dla dzieci w każdym wieku, zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Rozstrzał cenowy jest naprawdę spory, więc znajdzie się coś na każdą kieszeń. Dla starszych dzieci polecam Wam gry edukacyjne, są naprawdę oryginalne, nie spotkałam się z nimi w sklepach stacjonarnych ;)
monikabert90

Postautor: nicolas » 22 gru 2017, 14:32

Jestem tego samego zdania :)
nicolas

Postautor: Brayank9 » 08 lut 2018, 6:46

A może jakiś zestaw różnych kaw z całego świata? Mój tata jest kawoszem i taki prezent właśnie mu sprawiłem. Wszystko kupiłem w sklepie z kawami https://www.cafesilesia.pl Teraz nie jest trudno sprawić komuś oryginalny prezent, wszystko można kupić za pomocą paru kliknięć myszką :)
Brayank9

Postautor: Arkadiusz1 » 23 lut 2018, 12:16

Też uważam, że szykując prezent pod choinkę, warto kierować się kreatywnością i dobrem maluchów. Wystarczy zajrzeć do https://manito.pl/Bujaki-Skoczki-c62 by przekonać się, że w Manito znajdziecie wiele bardzo wartościowych zabawek, które idealnie nadają się na takie prezenty. Zresztą sami ocenicie, która z tych kategorii najbardziej pasuje dla Waszego dziecka.
Arkadiusz1

Postautor: madzia11 » 09 kwie 2018, 9:30

Z fajnych zabawek pod choinkę ale tez na inną okazje można wybrać np - Laleczka LOL Surprise Siostrzyczki w kuli ja akurat kupowałam ostatnio siostrzenicy na urodziny :)
madzia11

Postautor: monikabert90 » 09 gru 2018, 13:02

Święta tuż tuż, więc myślę, że warto odświeżyć trochę ten wątek ;) Co w tym roku kupiliście pod choinkę Waszym dzieciakom? Ja oprócz klocków zamówiłam dla nich na stronie www.listymikolaja.pl specjalne, świąteczne filmy, w których sam Święty Mikołaj zwraca się do nich po imieniu :) Myślę, że dzieciakom sprawi taki film wiele przyjemności :)
monikabert90

Postautor: Car93 » 11 gru 2018, 18:07

Dla dziecka to warto zdecydowanie postawić na jakąś świetną zabawkę. Mi spodobała się ta Kuchnia dla dzieci i postanowiłam, że coś takiego moja młodsza siostra dostanie. Dla taty mam jeansy, jakie mogłyby mu się spodobać , dla brata zestaw dla gracza, a dla mamy to zasłony, razem z obrusem świątecznym. Mam nadzieję, że wszystkim podarki przypadną do gustu. Starałam się wymyślić coś wow.
Car93

Postautor: viki » 17 sty 2019, 8:37

Na prezent dla kobiety, która często ma pomalowane paznokcie możecie wybrać też komplet do robienia takiego manicure: http://www.kobietaxl.pl/poradnik-domowy/uroda-zrob-to-sama/jak-nakladac-lakier-hybrydowy.html Mając taki zestaw nałożenie lakierów hybrydowych w domu nie jest problemem.
viki

Postautor: heniutek » 20 sty 2019, 15:11

A czy Waszym zdaniem wypada dawać książki jako prezenty? Bo ja daję dosyć często, sam też równie często dostaję. Na ostatnie święta czekała na mnie książka "Cudowny chłopak". Musze przyznać, że już dawno żadna, ale to absolutnie żadna książka nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. O czym ona jest? Można zobaczyć tutaj https://livro.pl/blog/recenzja-ksiazki-cudowny-chlopak-rj-palacio, uważam jednak, że ten opis w pełni nie oddaje emocji, które płyną z tej książki.
heniutek

Następna

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement