Księgowa jak wybrać?

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Księgowa jak wybrać?

Postautor: natkawal76 » 12 gru 2017, 8:03

Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi księgowość Radom. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.
natkawal76
 
Posty: 19
Rejestracja: 25 paź 2016, 7:58

Re: Księgowa jak wybrać?

Postautor: lajen » 05 sty 2018, 9:50

natkawal76 pisze:Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową.


Pilnować wydatków to ważna sprawa, ale wcale nie taka prosta. I obawiam się, że niekoniecznie księgowa może tutaj pomóc, bo zbieranie papierów jest raczej po naszej stronie.
Ja od siebie polecę zajrzeć do tej księgowej http://biuroeverte.pl/ - tyle, że to Lublin.
lajen
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 cze 2017, 9:39

Re: Księgowa jak wybrać?

Postautor: Arkadiusz1 » 26 lut 2018, 9:35

Ludzie kierują się różnymi wyznacznikami, ale dla mnie najważniejsze jest to, by wybierać mądrze. Przecież najlepiej zdecydować się na współpracę z firmą z doświadczeniem. Na przykładzie MDDP świetnie widać, dlaczego warto wybrać biuro rachunkowe. Warto zajrzeć do http://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/kadry-place/ i samemu sie o tym przekonać.
Arkadiusz1
 
Posty: 28
Rejestracja: 01 lut 2018, 10:18

Re: Księgowa jak wybrać?

Postautor: Car93 » 17 lip 2018, 13:28

Najlepiej jest sugerować się poleceniami. Ja tak zrobiłam, kiedy wybrałam dla siebie to biuro rachunkowe w Warszawie - http://skorpion2000.pl/ . Koleżanka wcześniej sprawdziła, a ja jedynie na jej doświadczeniach bazowałam, ale nie żałuję.
Car93
 
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2018, 21:17

Re: Księgowa jak wybrać?

Postautor: vika » 28 lip 2018, 21:57

Polecenie, to najważniejsza rzecz przy wyborze biura rachunkowego. Opinie o biurze rachunkowym można znaleźć na forach, portalach społecznościowych.
Warto również sprawdzić, czy dane biuro udostępnia bezpłatne oprogramowanie do fakturowania - https://intaxo.pl/blog/jak-zdobywac-klientow-biura-rachunkowego
vika
 
Posty: 13
Rejestracja: 15 gru 2017, 16:13

Re: Księgowa jak wybrać?

Postautor: monikabert90 » 30 sie 2018, 22:01

A my samodzielnie prowadzimy sobie księgowość w naszej firmie ;) Jedyne,z czego korzystamy, to system workflow DMS, o którym mowa na http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-dokumentami/system-DMS, ktory ułatwia nam wiele czynności związanych z prowadzeniem księgowości, ponieważ umożliwia stosowanie elektronicznego obiegu dokumentów, co, jak łatwo się domyślić, jest dużo wygodniejsze ;)
monikabert90
 
Posty: 154
Rejestracja: 09 gru 2016, 13:13

Re: Księgowa jak wybrać?

Postautor: heniutek » 22 lut 2019, 8:10

Wolę outsourcować kadry i ksiegowość do innej firmy. Dlaczego? Mój brat miał przypadek, że jego kadrowa miała wypadek. Przez pół roku była nieobecna, potem przeszła na rentę. Oczywiście płacił za nią tylko przez 33 dni, potem ZUS, jednakże musiał szybko znaleźć kogoś na jej miejsce, kto by szybko był w stanie poukładać wszystkie sprawy i wyprostować wszelkie zaległości. Kolejna księgowa raczej słabo się sprawdza i chyba brat przeniesie kadry i księgowość do http://www.vattax.pl/outsourcing-kadrowo-placowy/, bo oni obsługują dużo firm z mojej okolicy i w razie kontroli nikt nie miał żadnego problemu.
heniutek
 
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2018, 23:20

Re: Księgowa jak wybrać?

Postautor: Radzia » 06 mar 2019, 15:33

A nie lepiej skorzystać z usług kogoś profesjonalnego? Chyba, że masz tyle czasu żeby wszystkim samemu operować. Ale moim zdaniem jak prowadzisz firmę to warto skorzystać z usług chociażby biura rachunkowego MG Finanse z Gdańska. Pozostawiając wszelkie kwestie rachunkowe odpowiednim profesjonalizmom zyskujesz czas na inne sprawy.
Radzia
 
Posty: 11
Rejestracja: 20 lut 2019, 13:29


Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym


  • Advertisement

 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KerryIning i 5 gości

cron