Przeprowadzka

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Przeprowadzka

Postautor: nicolas » 22 gru 2017, 14:37

Moze ktos z forumowiczow orientuje sie jak wyglada sprawa przeprowadzki pod wzgledem dostepnych firm. Szukam jakiegos rozwiazania, ktore nie wyczysci mi do konca kieszeni, a wszystko bedzie zrobione na wysokim poziomie. Mam tutaj na mysli dobre zabezpieczenie przewozonych towarow oraz ubezpieczenie na czas ich przejazdu. Rzeczy nie naleza do najtanszych dlatego jest to wymogiem. Z przejrzanych do tej pory ofert spodobal mi sie Fortis - https://www.fortis-przeprowadzki.pl/cennik/ Maja bardzo dobrze zaprojektowana strone, wszystkie warunki sa przejrzyscie opisane lacznie z cenami. Jesli ktos jest w stanie napisac krotka recenzje opierajac sie o powyzsze punkty to bede wdzieczny. Pozdrawiam
nicolas

Re: Przeprowadzka

Postautor: Arkadiusz1 » 01 mar 2018, 11:51

Sami pomyślcie o tym, co bedzie dla Was najbardziej korzystne. Moim zdaniem dzisiaj jest tyle różnych możliwości, że raczej nie ma sensu korzystanie z firm przeprowadzkowych. Teraz jesli chodzi o przewóz mebli kraków, ale też każde inne miasto w Europie, najlepiej wykorzystać do tego giełdę transportową furgonetka. W ten sposób będziecie w stanie zlecić transport mebli w taki sposób, by się Wam to opłacało.
Arkadiusz1

Re: Przeprowadzka

Postautor: monikabert90 » 26 kwie 2018, 19:38

A ja stwierdziłam, że sama zorganizuję sobie przeprowadzkę wynajmując auto lub przyczepę. Jak myślicie, co się bardziej opłaca? Na początku myślałam o samochodzie dostawczym, ale weszłam sobie na stronę wypożyczalni przyczep http://www.tefra.com.pl/wypozyczalnia-przyczep/przyczepy/ i okazało się, że kosztuje to zaledwie 40 złotych za dobę, czyli naprawę niewielkie pieniądze. Korzystaliście kiedyś z tego rodzaju wypożyczalni? I jak wrażenia? Czy Waszym zdaniem to dobry pomysł na organizację przeprowadzki?
monikabert90

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement