Blizny

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Blizny

Postautor: heniutek » 24 mar 2018, 19:11

A teraz temat trochę odmienny - blizny. W jaki sposób sobie najlepiej z nimi radzić? Mam tutaj na myśli kilka blizn po wypadku na motocyklu, które nie wyglądają za ładnie i psują estetykę mojego ciała. Na http://wszystkoobliznach.pl/ czytałem, że plastry Sutricon są dobre. No ok, ale na jakiej zasadzie one działają i jaki uzyskuje się efekt?
heniutek

Re: Blizny

Postautor: monikabert90 » 16 kwie 2018, 10:53

Blizny niestety nie dodają nam uroku. Też niestety się z nimi borykałam, więc doskonale rozumiem osoby, które chcą się takich blizn pozbyć. Mi na przykład bardzo pomógł żel Blizan, nie jest drogi, bo na przykład tutaj kosztuje niecałe 30 zł za dużą tubkę, która wystarcza na bardzo długo. Moje blizny nie były bardzo duże, a żel ładnie je wygładził i sprawił, że wręcz "wtopiły" się w skórę (nie wiem jak mam to lepiej ująć).
monikabert90

Re: Blizny

Postautor: tuku » 19 kwie 2018, 11:09

A miałaś taką śmierdzącą maść na blizny z apteki? Ja nie mogłem znieść tego zapachu i poprosiłem o jakiś zamiennik, farmaceutka dała mi bio-oil i zupełnie inna sprawa, pachnie ładnie i co ważne szybko się wchłania więc jak rano stosujesz możesz od razu zakładać ciuchy bez obaw że coś wymażesz
tuku

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement