Czy ktoś ma implanty zebowe

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Czy ktoś ma implanty zebowe

Postautor: mlll » 25 mar 2018, 7:47

Witam
Nie posiadam 4 zebów, zostały wyrwane 2 lata temu, jednak przez ten czas pozostałe zeby strasznie sie porozchodzily tworzac szpary, dentysta proponował mi implanty, jednak nie wiem co jest lepsze implant czy mosty, chciałbym tez zeby szpary miedzy zebami zostaly usuniete czy jest to mozliwe, prosze o koszt oraz rodzaj propowanego leczenia posiadam zdjecie ktore moge wyslac na maila. Serdecznie Pozdrawiam
mlll

Re: Czy ktoś ma implanty zebowe

Postautor: Arkadiusz1 » 25 mar 2018, 17:48

Ja bym w takich sytuacjach radził się profesjonalistów, a nie pytało o to na forum. Najlepiej zrobisz, jak wybierzesz się do Gabinetu Dentica i tam przejdziesz badanie kontrolne. Zajrzyj do http://stomatologia-dentica.pl/uslugi-d ... filaktyka/ i dowiedz się na ten temat więcej. To najrozsądniejsze rozwiązanie.
Arkadiusz1

Postautor: igors » 27 mar 2018, 5:45

Nie wiem czy sens bedzie wstawiać implanty w UK. Zapłacisz krocie, a nie bedzie wcale tak dużo lepiej niż w Polsce. Sama miałam ostatnio wstawiane implanty w miejsce dwóch szóstek właśnie w Polsce. I było o wiele taniej niż jakbym miała wstawiać w UK.....

Poleca klinikę w Krakowie:
http://www.zietekclinic.com/implantolog ... ow-krakow/

Doktor Ziętek zna sie na rzeczy. Jest członkiem polskiego i międzynarodowego towarzystwa implantologicznego.
igors

Postautor: monikabert90 » 23 kwie 2018, 9:42

Moja siostra jakiś czas temu robiła sobie takie implanty w Centrum Medycznym Danea w Bielsku-Białej i była bardzo zadowolona. Wahała się pomiędzy kikoma klinikami, w końcu zdecydowała się na tą, ze względu na pozytywne rekomendacje. Nie musiała długo czekać za zabiegiem, a obsługa była dla niej bardzo miła. Cenowo, z tego co mówiła, również była to jedna z korzystniejszych ofert ;)
monikabert90

Postautor: Pudzik » 24 maja 2018, 17:05

No hej hej hej!
Jesli chodzi o implanty - to moja szwagierka ma - dwojke dolna, niestety. Kiedys jej sie ukruszyla, potem zaczela sie coraz bardziej psuc - no i pozostalo tylko praktycznie rwanie. A wiadomo jak to jest - brak tego zeba - to wstyd. Zdecydowala sie na implant - najpierw chciala cos tanszego, ale w koncu dentystka ja przekonala do implantu z tytanu - niezniszczalny i z gwarancja. No to sie zgodzila - po kilku wizytach u stomatolog Beaty Świątkowskiej - juz jest po sprawie. "Smiga" sobie z implantem i nikt nie jest w stanie go odroznic od reszty prawdziwych zebow.
Pudzik

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement