Kredyt w Polsce

• Advertisement

Kredyt w Polsce

Postautor: igors » 22 kwie 2018, 7:23

Witam czy jest możliwośc dostania kredytu gotówkoego w Polsce jak pracuje się tutaj w UK?
igors

Re: Kredyt w Polsce

Postautor: mlll » 24 kwie 2018, 10:16

Nie jestem specjalistką w zakresie finansów, ale wydaje mi sie,ze nie. Kredyt hipoteczny w Polsce jak najbardizej mozesz wziąć pracując za granicą, ponieważ dla banku mieszkanie stanowi zabezpieczenie ( poza tym wnosisz w tym przypadku duży wkład własny). W przypadku niespłacania kredytu bank może zająć mieszkanie i tym samym odzyskać pieniadze.
Z kolei jak bierzesz kredyt gotówkowy to możesz uciec z pieniędzmi w ręce, bank więcej już ich nie zobaczy.
Dopytaj się jeszcze tutaj: http://www.forum-kredytowe.pl/ -jest to forum kredytowe i tam na pytanie powinni Ci odpowiedzieć osoby, które na co dzień siedzą w finansach.
mlll

Re: Kredyt w Polsce

Postautor: tuku » 19 maja 2018, 11:12

Myślę że z kredytem gotówkowym nie ma problemów. W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy bez odsetek i wysokość prowizji zależy od ilości rat. Trzeba jednak dokładnie dopytać jak to wygląda od trony formalnej.
tuku

Wróć do Nowinki z Polski

• Advertisement