hobby sporty walki i plany urlopowe

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Re: hobby sporty walki i plany urlopowe

Postautor: marcin.klos » 25 mar 2014, 20:35

no miło chodź reklama jest nie konieczna.
Lepiej opisać miejsce ewentualnie interesujące do odwiedzenia niż podawać konkretne linki.
Ja moge polecić bardzo wiele miejsc w PL godnych odwiedzenie.
Ludzie z zagranicy na pewno poczuję jak u nas jest taniutko :)
marcin.klos

Postautor: jadzka » 27 mar 2014, 8:25

Co do planow urlopowych to ja z cala rodzinka w tym roku wybieramy sie do Chorwacji. Wczasy te byly dlugo oczekiwane racji tego ze Chorwacja nie nalezy do tanich wycieczek. Najpierw lecimy na piec dni do Dubrownika, aby zobaczyc poludnie, pozniej jedziemy na polnoc na 5 dni i wylatujemy ze Splitu :D
Awatar użytkownika
jadzka

Postautor: bombartyzed » 27 mar 2014, 20:30

Jak plany urlopowe to polecam we Francji, byłem ostatnio i spędziłem miło czas, dużo zwiedzania oraz wymarzony odpoczynek.
bombartyzed

Postautor: MarianO » 30 kwie 2014, 14:42

bombartyzed pisze:Jak plany urlopowe to polecam we Francji, byłem ostatnio i spędziłem miło czas, dużo zwiedzania oraz wymarzony odpoczynek.

A gdzie konkretnie byłeś? Udałbym się najchętniej w jakieś sprawdzone miejsce przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
MarianO

Postautor: Marcel02 » 30 kwie 2014, 15:29

Mój plan na urlop w tym roku to standard, czyli Bałtyk. Mam nadzieję, że uda mi się miło spędzić tam czas.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Marcel02

Postautor: Arkadiusz1 » 27 mar 2018, 6:47

Jeśli chodzi o moje hobby, to jest to zdecydowanie strzelnica fso. Bardzo mnie to relaksuje i pozwala na oderwanie się od codziennych problemów. Aktualnie planuję się zapisać do klubu strzeleckiego http://strzelnicafso.pl/klub-strzelecki-warszawa/ bo w ten sposób łatwiej realizować takie hobby. Ktoś z Was też lubi takie sporty?
Arkadiusz1

Postautor: monikabert90 » 30 lip 2018, 6:13

Moim hobby jest kolekcjonowanie monet, czyli numizmatyka - interesuję się już tym od wielu lat. Dużo wolnego czasu poświęcam na wyszukiwanie w internecie nowych okazów do mojej kolekcji, a także na szukaniu informacji o nich. W ten właśnie sposób trafiłam ostatnio na bloga http://www.skarbnicanarodowa.org/, z którym, moim zdaniem, powinien się zapoznać każdy bez wyjątku numizmatyk ;)
monikabert90

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement