Paznokcie-Milton Keynes

• Advertisement

Paznokcie-Milton Keynes

Postautor: kacyk » 28 mar 2013, 23:33

Siemanko, czy ktoras z Was forumowiczek korzysta z uslug menicure-pedicure. Jak wy placicie za ta usluge?
pozdro.
Awatar użytkownika
kacyk

Re: Paznokcie-Milton Keynes

Postautor: halinka » 30 mar 2013, 10:44

Hej.
Ostatnio widzialam na sklepie polskim ogloszenie menicure pedicure od 5funtow
Pozdrawiam
halinka

Postautor: delta » 30 mar 2013, 20:41

Witam
Moja zona korzysta z uslug Pinky pink Agnieszka i jest bardzo zadowolona co do ceny nie mam pojecia :shock:

Pozdrawiam
delta

Postautor: Pinky-pink nails mk » 13 kwie 2013, 21:02

Hej , osobiscie zadnego manicure za £5 funtow nie polecam, szkoda marnowac twoich paznokci i pieniazkow na takI zabieg.Jesli ktos jest zainterezowany to zapraszam na mojego facebooka PinkyPink-nails Aga gdzie zamieszczam fotosy moich prac. Lub prosze o kontact przez facebooka.
. Oferuje manicure , padicure, parafine, przedluzenia akrylem i zelem na formie, zele soak off jak rowniez program rekonstrukcji obgryzionych paznokci. Pracuje na OPI i NSI .przyjmuje u siebie w domu Monkston Milton Keynes. Pelna oferte moge przeslac na email. Pozdrawiam i zapraszam. Xxxxxxxxxxxxxpozdruffffka aga
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2013, 21:33 przez Pinky-pink nails mk, łącznie zmieniany 1 raz
Pinky-pink nails mk

Postautor: Pinky-pink nails mk » 13 kwie 2013, 21:04

DZIEKI DELTA :).
delta pisze:Witam
Moja zona korzysta z uslug Pinky pink Agnieszka i jest bardzo zadowolona co do ceny nie mam pojecia :shock:

Pozdrawiam
Pinky-pink nails mk

Postautor: Czarna Mamba » 13 paź 2013, 13:39

Hehe z tymi paznokciami to chyba trzeba nie pracowac, zeby jakos przetrwaly i sie nie polamaly coo :P :P
Awatar użytkownika
Czarna Mamba

Postautor: monikabert90 » 27 kwie 2018, 11:25

Raczej nie korzystam z takich usług, wolę sama wykonać sobie manicure. Inspiracji i porad szukam zazwyczaj w internecie. Ostatnio całkiem przypadkiem trafiłam na bardzo fajny artykuł na blogu https://blog.tagomago.pl/modne-kolory-paznokci-na-jesien/. Co prawda dotyczy on modnego manicure na jesień, jednak dowiedziałam się z niego, że bordo + szary to bardzo dobre połączenie jeśli chodzi o kolory paznokci. Wypróbowałam i rzeczywiście, efekt bardzo ładny i moim zdaniem nadaje się nie tylko na jesień :)
monikabert90

Wróć do South East

• Advertisement