Sposób na trądzik

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Re: Sposób na trądzik

Postautor: Kefir_natural » 23 kwie 2013, 19:43

Mi likwidowalo problem codzienne przecieranie skory spirytusem salicylowym w niewielkiej ilosci. Nie dajcie sie naciagac na drogie, nic nie dajace kosmetyki.
Kefir_natural

Postautor: Brandy » 27 kwie 2013, 21:51

U mnie sprawa byla jasna - samemu nie kombinowac, tylko pojsc do specjalisty i zapytac, co z tym zrobic. Pomoglo i polecam wszystkim.
Brandy

Postautor: Zer0 » 17 lip 2013, 21:03

Moja metoda - myć twarz często (najlepiej mydłem Dove) i jak jest tłusta przecierać watką ze spirytusem kosmetycznym.
Może od tego być uczcie że jest strasznie sucho ale mi pomogło.
Nie polecam wyciskania na siłę bo nie wiadomo czy się będzie goić czy nie, a niektórym zostaja paskudne ślady an długo.
Zer0

Postautor: Karina_UK » 17 lip 2013, 21:07

Sa rozne szkoly, niektorzy mowia, ze spirytus wysusza, a tradzik wlasnie bierze sie nie z tlustej, a z przesuszonej skory...
Awatar użytkownika
Karina_UK

Postautor: Zer0 » 15 sie 2013, 10:59

Z suchej? Niby jak?
mi tam broczyło mokrą substancją,a skóra cała tłusta jak masło była.
W każdym razie mi pomogło (razem z myciem mydłem) . warto zatem przynajmniej spróbować
Zer0

Postautor: Zer0 » 15 sie 2013, 11:02

O dodam jeszcze że niektórym pomaga sauna i ogolnie gorąc .
W gorace dni w autobusie od pocenia sie czółka gładziutkie się robią :)
Zer0

Postautor: Maya » 16 sie 2013, 0:00

Wenerolog... *tfu* znaczy się dermatolog przypisał mi kiedyś maść cynkową. Nie była zbyt droga, ale sprawdzała się nie aż tak dobrze jak przypuszczałam. Ostatecznie pomogła kombinacja: smarowanie spirytem i na wysuszone troche maści witaminowej (takiej w tubce)
Maya

Postautor: Olaprima » 24 cze 2018, 16:14

Moja siostra wyjątkowo łatwo pozbyła się trądziku. A to za sprawą doskonałego naturalnego kremu przeciwtrądzikowego i regulującego sebum marki Calluna Medica oraz maseczki przeciwtrądzikowej HISZPANIA. Te kosmetyki wspaniale poprawiają stan cery z takimi problemami, jak Ty masz. Wszystkie zmiany skórne goją się niezmiernie szybko, ze względu na aktywne składniki. Efekt widać już po pierwszym zastosowaniu.
Olaprima

Postautor: monikabert90 » 22 sie 2018, 9:11

Według mnie nie ma co się męczyć z trądzikiem na własną rękę, lepiej skorzystać z pomocy jakiegoś dobrego specjalisty, którym jest np. dermatolog. Bielsko - Biała ma bardzo dobrego lekarza dermatologa w Centrum Medycznym Danea na Jaworzańskiej 40. Wiem, ponieważ leczyła się tam moja kuzynka i dzisiaj na jej twarzy nie ma już nawet żadnych śladów po trądziku :) Zawsze chwaliła miły personel i fachowa opiekę :)
monikabert90

Postautor: Pudzik » 11 wrz 2018, 12:45

Leczenie trądziku jest trudne dlatego najlepiej udać się do dermatologa. Ja leczyłam twarz kilka miesięcy. Trądzik ustąpił ale cera nie jest zbyyt ładna. Ostatnio zaczęłam kupować kosmetyki do peelingu twarzy bo regularne złuszczanie naskórka pomaga wyrównać skórę a także poprawia jej koloryt. Doskonałe maseczki i peelingi mozna kupić w internetowej drogerii House of Beauty. Tu zawsze można znaleźć dobre kosmetyki w świetnych cenach.
Pudzik

Poprzednia

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement