Dieta Atkinsa - ktoś próbował?

Przywitaj się z innymi użytkownikami forum
  • Advertisement

Re: Dieta Atkinsa - ktoś próbował?

Postautor: Car93 » 24 kwie 2018, 12:46

Po swoich przejściach nie wierzę już w żadne diety cud, które miałyby mnie nagle odchudzić i to tak dobrze, jak zbilansowana dieta dobrana przez specjalistę. Poszłam do jednego takiego i powiem Wam - strzał w dziesiątkę. Dieta skomponowana tak, że mimo drobnych niedopilnowań z mojej strony, i tak się odchudzam, a nie jedynie tyję. Co jeszcze ważne, piję ok 2 l wody filtrowanej takim dzbankiem https://strefafiltrow.pl/ . Czasem dorzucam do tego cytrynę i miętę, dla letniego orzeźwienia.
Car93

Postautor: monikabert90 » 25 maja 2018, 5:46

Ja nie zdecydowałabym się na stosowanie takiej diety, ani w sumie żadnej innej, na własną rękę. Wiecie, że na przykład Hiperhomocysteinemia jest spowodowana między innymi niedoborem witamin z grupy B? A to naprawdę nic przyjemnego. Każda dieta według mnie, która nie jest stosowana pod kontrolą dietetyka, może do takich niedoborów doprowadzić. A według mnie lepiej być zdrowym, niż mieć idealną figurę (chociaż dieta i tak przecież jej nie gwarantuje)
monikabert90

Postautor: moniq08 » 08 cze 2018, 12:27

Nie słyszałam wgl o takiej diecie. Jakoś nie jestem na bieżąco z takimi rzeczami, staram się po prostu zdrowo w miare, na tyle co uważam, odżywiać. Znajomy zdecydował się na opcję jaką jest dieta na dowóz żory ale on to już ma problemy z wagą. W takim przypadku dobrą opcją jest zamówienie sobie diety w formie cateringu dietetycznego. Na pewno jest to super wygodna rzecz.
moniq08

Poprzednia

Wróć do Hyde Park Tematy ogólne, o wszystkim i o niczym

• Advertisement