Zakupy przez internet

Informacje i tematy związane z technologią komputerową
  • Advertisement

Re: Zakupy przez internet

Postautor: nicolas » 22 gru 2017, 14:30

Ciezko moim zdaniem nie robic zakupow online. Przeciez nie ma nic wygodniejszego niz pare klikniec i towar nastepnego dnia w domu. Oczywiscie trzeba wszystko robic z rozsadkiem i nie kierowac sie tylko najnizszymi cenami. Czesto jest tak, ze powstaja sklepy maja na celu oszukac klienta .. wlasnie argumentem jest wyjatkowo niska cena - nie dajcie sie na to nigdy nabrac. Wracajac do kwestii zakupow, moze ktos poleci jakis sprawdzony sklep ze sprzeto do aparatow fotograficznych. Przymierzam sie do zakupienia jakiejs dobrze wykonanej torby czy tez plecaka na caly osprzet. Solidnie "tak na oko" wygladaja produkty z tej oferty - https://fripers.pl/c/torby-i-plecaki/ Jesli ktos jest w stanie powiedziec cos wiecej na ich temat to bede wdzieczny. Pozdrawiam
nicolas

Postautor: Arkadiusz1 » 06 maja 2018, 15:49

A co w tym dziwnego? Przecież w dzisiejszych czasach wszystko można kupić poprzez sklepy internetowe, nawet zakupy spożywcze. To bardzo dobra opcja dla każdego, kto ceni sobie swój czas. Teraz Poczta Polska ma bardzo konkurencyjne oferty na przewóz przesyłek, więc warto mieć to na uwadze.
Arkadiusz1

Postautor: Car93 » 01 sie 2018, 9:25

Zakupy w sieci to tak naprawdę mój konik. Lubię się tu ubierać, karmić zwierzaki, czy po prostu wzbogacać dom o dodatkowe elementy. Znam wiele sklepów wartych odwiedzenia, na przykład punkt o nawie Seltrade.pl . Kiedyś głównie sprzedawano tutaj elektronikę czy osprzęt elektryczny, teraz znajdziecie tam i coś dla domu i dla zwierzaków, czy armaturę sanitarną. :)
Car93

Postautor: persefona » 24 sie 2018, 20:28

Zakupów spożywczych jeszcze nie robię, ale ciuchy kupuję jak najbardziej. Nawet buty zaczęłam ostatnio zamawiać, kozaczki sobie na zimę wzięłam https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... i-145.html . Cena była naprawdę fajna, musiałam się skusić :)
persefona

Poprzednia

Wróć do Technologie

• Advertisement